Sáska horgásztó
bejelentkezés regisztráció kosár (0) feliratkozás webshop
Horgászversenyek főoldala

Versenykiírás és regisztráció

XXVI. 24 órás, páros horgászverseny

A verseny lezajlott.

A Sáska horgásztó XXVI. 24 órás, páros, nyílt nevezéses horgászversenye 2019. május 18-19-én kerül megrendezésre (2019-ben ez az első 24 órás versenyünk a tavon).

Szeretettel várunk mindenkit, tisztelettel:
Simon János

Nevezett: 15 csapat

Maximális létszám: 24 csapat
Minimális létszám: 12 csapat

Időpont

2019. május 18-19. (szombat reggeltől vasárnap reggelig)
A verseny időtartama: 24 óra (szombaton 9.00 órától másnap 9.00-ig, gyülekező: szombaton 6.30-tól 7.00-ig)

 

Díjazás

A verseny három szektorban zajlik, a három szektorelső csapat lesz a verseny összesített első három helyezettje, illetve díjazva lesznek még a szektorok második és harmadik helyezett csapatai, valamint a legnagyobb halat fogó versenyző, a következők szerint:

I. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 60 000,- Ft értékű vásárlási utalvány

II. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 45 000,- Ft értékű vásárlási utalvány

III. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 30 000,- Ft értékű vásárlási utalvány

Szektorok 2. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Szektorok 3. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Legnagyobb hal fogója

  • kupa
  • a versenyző díja egy 10 000,- Ft értékű vásárlási utalvány

A vásárlási utalványok a Sáska horgásztó webshopjában vagy a halőrházában használhatóak fel, a versenyt követő 2 hónapon belül. Az utalványok beválthatóak:

  • a Sáska horgásztóra érvényes horgászjegyre, területi jegyre (bérletre)
  • a Sáska horgásztó által szervezett horgászversenyek nevezési díjának kiegyenlítésére
  • Speciál-Mix termékekre (etetőanyagok, csalik, stb., szinte a teljes termékpaletta)
  • PERIGOLD termékekre (etetőanyagok, csalik, kutyaeledel, stb.)

Szabályok

A 24 óra leforgása alatt minél nagyobb össztömegű halcsapat kifogása a cél, minden halat mérlegelünk (kivéve a razbórákat, sneciket).

  • Fejenként két bottal, botonként egy horoggal lehet horgászni, horgászmódszertől függetlenül (de pergetni tilos)
  • A csapattagok egymás mellett, egy horgászállásban horgásznak
  • Etetőanyag limit nincs, de tűző- és etetőszúnyog használata tilos
  • Etetni csak kézzel, etetőkosárral és (kézi)csúzlival szabad, valamint etetőkupakkal
  • A versenyen kötelező használni: horogszabadító, nagy méretű, apró szemű merítőháló, pontymatrac, sebfertőtlenítő, nagyméretű, merevített haltartó szák, amely legalább 3 m hosszú, vagy pontyzsák
  • A horgászat során TILOS HASZNÁLNI: fém haltartót, illetve minden olyan eszközt, ami nem méltó a halakkal való kíméletes bánásmódhoz

A versenyre nemtől és kortól függetlenül, mindenki nevezhet. (Gyermekek csak szülői felügyelettel vehetnek részt.)

A verseny menete

  • 2019. május 18., szombat, 6.30-7.00: gyülekező, regisztráció
  • 7.00: köszöntő, a szabályok ismertetése, horgászhelyek kisorsolása (dupla sorsolás, az első körben a számhúzás sorrendjét sorsoljuk, nevezési sorrendben)
  • 7.30-9.00: horgászhelyek elfoglalása, felkészülés a versenyre
  • 9.00-től vasárnap 9.00-ig: horgászverseny, folyamatos mérlegeléssel; közben vacsora (szombaton 17-18 óra között), illetve reggeli (vasárnap 6 és 7 óra között), a horgászat megszakítása nélkül
  • vasárnap, 10.00: eredményhirdetés, díjkiosztó, a verseny lezárása

Jelentkezés a horgászversenyre

A horgászversenyre a +36-30-382-0304-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet, egészen a verseny napjának reggeléig (eddig 15 csapat nevezett).

részt szeretnék venni a versenyen

A horgászverseny nevezési listája

  1. Norbikák Team (Dózsa Norbert, Reszegi Norbert)
  2. Fülöp Team (Fülöp Zoltán, Karácson Mihály)
  3. Warehouse (Gindele Tibor, Hüse Zsolt)
  4. FUNcsali (Barna Kornél, Vizeli Csaba)
  5. Pontyvadászok (Nagy Lajos, Györfi László)
  6. Carposztáskocka Team (Macsi Dominik, Bodnár Dávid)
  7. Gabo Team (Galla István, Bokor József)
  8. JimCarp Team (Magyar Bertold, Péter János)
  9. Karnevál Feeder Team (Karnevál Zsolt, Karnevál István)
  10. Böszörményiek (Szolnoki Ernő, Salánki József)
  11. Dudik&Kiss Team (Kiss István, Dudik Richárd)
  12. Ecsegi team (Szuhányi László, Vincze Gábor)
  13. MOHA TEAM (Morvai Antal, Hagyó Tamás)
  14. Sőrés Team (Sőrésné Varga Ildikó, Sőrés Tamás)
  15. Sógorok (Kiss Gábor, Nagy Sándor)

← Vissza a horgászversenyek főoldalára

Essential SSL