(30) 382-03-04 [nyitva tartás] (30) 565-93-03 info@saskahorgaszto.hu
Horgászversenyek főoldala

Versenykiírás és regisztráció

XXIV. 24 órás, páros horgászverseny

A verseny lezajlott.

A Sáska horgásztó XXIV. 24 órás, páros, nyílt nevezéses horgászversenye 2018. augusztus 11-12-én kerül megrendezésre (2018-ban ez a harmadik 24 órás versenyünk a tavon).

Szeretettel várunk mindenkit, tisztelettel:
Simon János

Nevezett: 24 csapat
A maximális létszám: 25 csapat

Időpont

2018. augusztus 11-12. (szombat reggeltől vasárnap reggelig)
A verseny időtartama: 24 óra (szombaton 9.00 órától másnap 9.00-ig, gyülekező: szombaton 6.50-től 7.20-ig)

 

Díjazás

A verseny három szektorban zajlik, a három szektorelső csapat lesz a verseny összesített első három helyezettje, illetve díjazva lesznek még a szektorok második és harmadik helyezett csapatai, valamint a legnagyobb halat fogó versenyző, a következők szerint:

I. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 40 000,- Ft értékű horgász vásárlási utalvány

II. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 30 000,- Ft értékű horgász vásárlási utalvány

III. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 20 000,- Ft értékű horgász vásárlási utalvány

Szektorok 2. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Szektorok 3. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Legnagyobb hal fogója

  • kupa
  • 5 000,- Ft értékű
    horgász vásárlási utalvány

A nyeremény vásárlási utalványok tetszőlegesen választott horgászboltban vagy horgász webshopban vásárolhatóak le, a díjazottak és a verseny szervezőjének egyeztetését követően.

Szabályok

A 24 óra leforgása alatt minél nagyobb össztömegű halcsapat kifogása a cél, minden halat mérlegelünk.

  • Fejenként két bottal, botonként egy horoggal lehet horgászni, horgászmódszertől függetlenül (de pergetni tilos)
  • A csapattagok egymás mellett, egy horgászállásban horgásznak
  • Etetőanyag limit nincs, de tűző- és etetőszúnyog használata tilos
  • Etetni csak kézzel, etetőkosárral és (kézi)csúzlival szabad, valamint etetőkupakkal
  • A versenyen kötelező használni: horogszabadító, nagy méretű, apró szemű merítőháló, pontymatrac, sebfertőtlenítő, nagyméretű, merevített haltartó szák, amely legalább 3 m hosszú, vagy pontyzsák
  • A horgászat során TILOS HASZNÁLNI: fém haltartót, illetve minden olyan eszközt, ami nem méltó a halakkal való kíméletes bánásmódhoz

A versenyre nemtől és kortól függetlenül, mindenki nevezhet. (Gyermekek csak szülői felügyelettel vehetnek részt.)

A verseny menete

  • 2018. aug. 11., szombat, 6.50-7.20: gyülekező, regisztráció
  • 7.20: köszöntő, a szabályok ismertetése, horgászhelyek kisorsolása (dupla sorsolás, az első körben a számhúzás sorrendjét sorsoljuk, nevezési sorrendben)
  • 7.35-9.00: horgászhelyek elfoglalása, felkészülés a versenyre
  • 9.00-től vasárnap 9.00-ig: horgászverseny, folyamatos mérlegeléssel; közben vacsora (szombaton 17-18 óra között), illetve reggeli (vasárnap 6 és 7 óra között), a horgászat megszakítása nélkül
  • vasárnap, 10.00: eredményhirdetés, díjkiosztó, a verseny lezárása

Jelentkezés a horgászversenyre

A horgászversenyre a +36-30-382-0304-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet, egészen a verseny napjának reggeléig (eddig 24 csapat nevezett).

részt szeretnék venni a versenyen

A horgászverseny nevezési listája

  1. Pontyvadászok Team (Nagy Lajos, Szőke Gyula)
  2. Kerekerdő Team (Kerezsi László, Erdős Zoltán)
  3. Na&Na Carp Team (Ifj. Nagy Zsolt, Nagy Zsolt)
  4. Carp Fanatic Team (Dózsa Norbert, Gerván Dávid)
  5. Nánás Team (Balogh Antal, Szeleczki István)
  6. Fülöp Team (Fülöp Zoltán, Fülöp László)
  7. Kika Team (Kígyós Sándor, Kardos Antal)
  8. Viking Carp Team (Kalmár György, Nagy József)
  9. Balmaz Carp Pro Team (Kovács Antal, Felhősi István)
  10. Guba Team (Novák Bálint, Kovács Gusztáv)
  11. Pite Carp Team (Mona István, Hartyányi Tekla)
  12. Black and Pink (Kónya Klaudia, Karácson Péter)
  13. Method Fanatic Team (Nagy István, Simon Zoltán)
  14. Gold Fish (Tóth József, Szilágyi Péter)
  15. Carp Team (Illyés László, Tóth Imre)
  16. ForceMasters (Gindele Tibor, Bartalos Ferenc)
  17. Balmen team (Balla Attila, Kelemen Levente)
  18. Major 's (Major Sándor, ifj. Major Sándor)
  19. Gladiators (Bodnár Dávid, Hutóczki Ádám)
  20. Hobbyhorgász klub (Hajdú Feri, Dudás Imi)
  21. BP Team (Palóczi István, Bajusz István)
  22. Vegyèsz team (Balazs Peter.Molnàr Zoltàn, Molnàr Zlotan)
  23. Tata Team (Ács Sándor, Hamar Béla)
  24. (, )

← Vissza a horgászversenyek főoldalára