(30) 382-03-04 [nyitva tartás] (30) 565-93-03 info@saskahorgaszto.hu
Horgászversenyek főoldala

Versenykiírás és regisztráció

XXIII. 24 órás, páros horgászverseny

A verseny lezajlott.

A Sáska horgásztó XXIII. 24 órás, páros, nyílt nevezéses horgászversenye 2018. július 14-15-én kerül megrendezésre (2018-ban ez a második 24 órás versenyünk a tavon).

Szeretettel várunk mindenkit, tisztelettel:
Simon János

Nevezett: 27 csapat
A maximális létszám: 25 csapat

A versenyre nevezett csapatok száma elérte a maximálisan megengedettet (25), ezért a versenyre már csak pótjelentkezőként lehet regisztrálni (valamelyik csapat visszalépése esetén vehetnek részt a versenyen).

Időpont

2018. július 14-15. (szombat reggeltől vasárnap reggelig)
A verseny időtartama: 24 óra (szombaton 9.00 órától másnap 9.00-ig, gyülekező: szombaton 6.50-től 7.20-ig)

 

Díjazás

A verseny három szektorban zajlik, a három szektorelső csapat lesz a verseny összesített első három helyezettje, illetve díjazva lesznek még a szektorok második és harmadik helyezett csapatai, valamint a legnagyobb halat fogó versenyző, a következők szerint:

I. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 40 000,- Ft értékű horgász vásárlási utalvány

II. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 30 000,- Ft értékű horgász vásárlási utalvány

III. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 20 000,- Ft értékű horgász vásárlási utalvány

Szektorok 2. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Szektorok 3. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Legnagyobb hal fogója

  • kupa
  • 5 000,- Ft értékű
    horgász vásárlási utalvány

A nyeremény vásárlási utalványok tetszőlegesen választott horgászboltban vagy horgász webshopban vásárolhatóak le, a díjazottak és a verseny szervezőjének egyeztetését követően.

Szabályok

A 24 óra leforgása alatt minél nagyobb össztömegű halcsapat kifogása a cél, minden halat mérlegelünk.

  • Fejenként két bottal, botonként egy horoggal lehet horgászni, horgászmódszertől függetlenül (de pergetni tilos)
  • A csapattagok egymás mellett, egy horgászállásban horgásznak
  • Etetőanyag limit nincs, de tűző- és etetőszúnyog használata tilos
  • Etetni csak kézzel, etetőkosárral és (kézi)csúzlival szabad, valamint etetőkupakkal
  • A versenyen kötelező használni: horogszabadító, nagy méretű, apró szemű merítőháló, pontymatrac, sebfertőtlenítő, nagyméretű, merevített haltartó szák, amely legalább 3 m hosszú, vagy pontyzsák
  • A horgászat során TILOS HASZNÁLNI: fém haltartót, illetve minden olyan eszközt, ami nem méltó a halakkal való kíméletes bánásmódhoz

A versenyre nemtől és kortól függetlenül, mindenki nevezhet. (Gyermekek csak szülői felügyelettel vehetnek részt.)

A verseny menete

  • 2018. júl. 14., szombat, 6.50-7.20: gyülekező, regisztráció
  • 7.20: köszöntő, a szabályok ismertetése, horgászhelyek kisorsolása (dupla sorsolás, az első körben a számhúzás sorrendjét sorsoljuk, nevezési sorrendben)
  • 7.35-9.00: horgászhelyek elfoglalása, felkészülés a versenyre
  • 9.00-től vasárnap 9.00-ig: horgászverseny, folyamatos mérlegeléssel; közben vacsora (szombaton 17-18 óra között), illetve reggeli (vasárnap 6 és 7 óra között), a horgászat megszakítása nélkül
  • vasárnap, 10.00: eredményhirdetés, díjkiosztó, a verseny lezárása

Jelentkezés a horgászversenyre

A horgászversenyre a +36-30-382-0304-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet, egészen a verseny napjának reggeléig (eddig 27 csapat nevezett).

A versenyre nevezett csapatok száma elérte a maximálisan megengedettet (25), ezért a versenyre már csak pótjelentkezőként lehet regisztrálni (valamelyik csapat visszalépése esetén vehetnek részt a versenyen).
részt szeretnék venni a versenyen

A horgászverseny nevezési listája

  1. Kerekerdő Team (Kerezsi László, Erdős Zoltán)
  2. Black&Pink (Kónya Klaudia, Karácson Péter)
  3. Pecacentrum Team (Bilincsi Lajos, Somi László)
  4. Nánás Team (Szeleczki István, Balogh Antal)
  5. Carp Fanatic Team (Dózsa Norbert, Gerván Dávid)
  6. Pite Carp Team (Mona István, Hartyányi Tekla)
  7. Sztankónya Team (Sztankó István, Kónya László)
  8. Ho-ho Team (Petrovics József, Őszi Gusztáv)
  9. Carp Team (Tóth Imre, Harsányi Zsolt)
  10. Nagyfiúk Carp Team (Kozma Dávid, Tilinger Norbert)
  11. Toporgók (Porkoláb Viktor, Tóth Gábor)
  12. Dovit team (Kovács Gergő, Nemes Dávid)
  13. Feeder-Picker Team (Tóth Mihály István, Gindele Tibor)
  14. Szabi Zee Team (Szabó Szabolcs, Szerző Zoltán)
  15. Gabó Team (Galla István, Bokor József)
  16. Ponty-jó (Gulácsi Tamás, Oláh Róbert)
  17. Tofi team (Tóth Tamás, Tóth Gyula)
  18. Little street team (Morvai Antal, Szöllősi Krisztián)
  19. Curtis & Juhelka Carp Team (Kertész József, Juhos Albert)
  20. Török Team (Török Sándor, Hauser László)
  21. Téhácézé Team (Tóth Zoltán, Feczkó Róbert)
  22. Balmen Team (Balla Attila, Kelemen Levente)
  23. Fülöp Team (Fülöp Zoltán, Karácson Mihály)
  24. Na&Na Carp Team (Nagy Zsolt, Ifj. Nagy Zsolt)
  25. Halibi (Barto robert, Baksai zoltán)
  26. Bevág Team (Csarnai János, Kiss László)
  27. Frog22 Baits (Tamasi Csaba, Borsi Dávid)

← Vissza a horgászversenyek főoldalára