(30) 382-03-04 [nyitva tartás] (30) 565-93-03 info@saskahorgaszto.hu
← vissza a horgászversenyek oldalára

Versenykiírás és regisztráció

Gyermeknapi horgászverseny!

Gyermeknapon egy rövid, de annál izgalmasabb horgászversennyel szeretnénk a fiatalok kedvében járni.
Amellett, hogy egész nap horgászhatnak, reggel 8.30 és 11:30 között részt vehetnek egy három korosztályban lebonyolított versenyen, amelyen mint mindig, a lehető legtöbb (legnagyobb össztömegű) hal megfogása a cél.
A gyermeknapi kupa a tó partjának csak egy részét foglalja majd el, ezért aznap a versenyen kívül is lehet horgászni a Sáskán.

Szeretettel várunk mindenkit! :)

Nevezett: 18 horgász
A maximális létszám: 45 fő

Időpont

2018. május 27. (vasárnap)
A verseny időtartama: 3 óra
8:30-tól 11:30-ig
gyülekező: 7:10-től 7:25-ig

Nevezési díj

3000,- Ft/fő

Díjazás

Korcsoportonként az első három helyezettet tárgynyereménnyel és kupával, a többieket pedig emléklappal és/vagy emlékéremmel díjazzuk.

Korcsoportok

A verseny az alábbi három korcsoportban zajlik:

  • 3-5 évesek
  • 6-9 évesek
  • 10-14 évesek

Szabályok

Minden versenyző egy bottal, egy horoggal, tetszőlegesen választott horgászmódszerrel horgászhat (de pergetni nem szabad), ugyanakkor 1 felnőtt segítő (illetve a család) közreműködése megengedett.

A verseny végeredményébe minden horoggal fogott hal beleszámít, a versenyzőnként fogott halak össztömege alapján alakul ki a végeredmény.

Az érdeklődők Sáska-tavi programja a gyermeknapon:

  • gyülekező, regisztráció: reggel 7:10-7:25
  • sorsolás, illetve a helyek elfoglalása: 7 óra 25 perctől
  • verseny: 8.30 és 11:30 között
  • eredményhirdetés, díjkiosztó: dél körül
  • a nap további részében horgászat, pihenés

Jelentkezés, nevezés

A horgászversenyre a +36-30-382-0304-es telefonszámon, vagy az alábbi gombbal elérhető regisztrációs űrlap kitöltésével és elküldésével jelentkezhet, egészen a verseny napjának reggeléig, illetve a maximális létszám (45) eléréséig (eddig 18 horgász nevezett).

részt szeretnék venni a versenyen

A horgászverseny nevezési listája korcsoportonként

3-5 évesek

  1. Dudik-Kereszti Tamara
  2. Ökrös Csongor
  3. Hermann Áron

6-9 évesek

  1. Vilmányi Mátyás
  2. Nagy Norbert
  3. Rácz Zsolt Krisztián
  4. Monori Gergő Bendegúz
  5. Hermann Gergő
  6. Tóth Laura
  7. Krakomperger Ákos
  8. Szabó Barnabás

10-14 évesek

  1. PETRUSZ PÉTER
  2. Pintye Olivér
  3. Feczkó Zsófia
  4. Kassai Kristóf Tibor
  5. Dobó Márk
  6. Gurzó Erik
  7. Rácz Kristóf

← vissza a horgászversenyek oldalára