(30) 382-03-04 [nyitva tartás] (30) 565-93-03 info@saskahorgaszto.hu
← vissza a horgászversenyek oldalára

Versenykiírás és regisztráció

XX. 24 órás, páros horgászverseny

A Sáska horgásztó XX. 24 órás, páros, nyílt nevezéses horgászversenye 2017. augusztus 12-13-án kerül megrendezésre (amely 2017-ben a harmadik 24 órás versenyünk a tavon).

Szeretettel várunk mindenkit, tisztelettel:
Simon János

Nevezett: 23 csapat
A maximális létszám: 25 csapat

Időpont

2017. augusztus 12-13. (szombat reggeltől vasárnap reggelig)
A verseny időtartama: 24 óra (szombaton 9.00 órától másnap 9.00-ig, gyülekező: szombaton 6.50-től 7.20-ig)

Díjazás

A verseny három szektorban zajlik, a három szektorelső csapat lesz a verseny összesített első három helyezettje, illetve díjazva lesznek még a szektorok második és harmadik helyezett csapatai, valamint a legnagyobb halat fogó versenyző, a következők szerint:

I. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 30 000,- Ft értékű Speciál-Mix vásárlási utalvány

II. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 25 000,- Ft értékű Speciál-Mix vásárlási utalvány

III. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 20 000,- Ft értékű Speciál-Mix vásárlási utalvány

Szektorok 2. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Szektorok 3. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Legnagyobb hal fogója

  • kupa
  • 5 000,- Ft értékű
    Speciál-Mix vásárlási utalvány

Szabályok

A 24 óra leforgása alatt minél nagyobb össztömegű halcsapat kifogása a cél, minden halat mérlegelünk.

  • Fejenként két bottal, botonként egy horoggal lehet horgászni, horgászmódszertől függetlenül (de pergetni tilos)
  • A csapattagok egymás mellett, egy horgászállásban horgásznak
  • Etetőanyag limit nincs, de tűző- és etetőszúnyog használata tilos
  • Etetni csak kézzel, etetőkosárral és (kézi)csúzlival szabad, valamint etetőkupakkal
  • A versenyen kötelező használni: horogszabadító, nagy méretű, apró szemű merítőháló, pontymatrac, sebfertőtlenítő, nagyméretű, merevített haltartó szák, amely legalább 3 m hosszú, vagy pontyzsák
  • A horgászat során TILOS HASZNÁLNI: fém haltartót, illetve minden olyan eszközt, ami nem méltó a halakkal való kíméletes bánásmódhoz

A versenyre nemtől és kortól függetlenül, mindenki nevezhet. (Gyermekek csak szülői felügyelettel vehetnek részt.)

A verseny menete

  • 2017. aug. 12., szombat, 6.50-7.20: gyülekező, regisztráció
  • 7.20: köszöntő, a szabályok ismertetése, horgászhelyek kisorsolása (dupla sorsolás, az első körben a számhúzás sorrendjét sorsoljuk, nevezési sorrendben)
  • 7.35-9.00: horgászhelyek elfoglalása, felkészülés a versenyre
  • 9.00-től vasárnap 9.00-ig: horgászverseny, folyamatos mérlegeléssel; közben vacsora (szombaton 17-18 óra között), illetve reggeli (vasárnap 6 és 7 óra között), a horgászat megszakítása nélkül
  • vasárnap, 10.00: eredményhirdetés, díjkiosztó, a verseny lezárása

Jelentkezés a horgászversenyre

A horgászversenyre a +36-30-382-0304-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet, egészen a verseny napjának reggeléig (eddig 23 csapat nevezett).

részt szeretnék venni a versenyen

A horgászverseny nevezési listája

  1. István Team (Kiss István, Rádi István)
  2. Zsírúj Team (Kerezsi László, Erdős Zoltán)
  3. Té-Há-Cé-Zé Team (Tóth Zoltán, Feczkó Róbert)
  4. RA-BI Team (Rantal Zsolt, Bíró Imre)
  5. Tofi team (Tóth Tamás, Tóth Gyula)
  6. Kisutca Team (Morvai Antal, Szöllősi Krisztián)
  7. "Nem húzza" Team (Gacsályi Imre, Bogdán Sándor)
  8. Free Carp Team (Mihály Zsolt, Barillò Péter)
  9. Öregfiúk (Bogdán Sándor, Fehér Ferenc)
  10. TOPORGOK (PORKOLÁB VIKTOR, TÓTH GÁBOR)
  11. Kevi Carp Team (Gyenge András, Bognár Ferenc)
  12. hoho team (Petrovics Jozsef, Őszi Gusztáv)
  13. Majszi (Major Sándor, ifj Major Sándor)
  14. Zöld Kroki Söröző (Sebestyén Árpád, Kovács Károly)
  15. Újfiúk Team (Dósa Tamás, Dózsa Norbert)
  16. Adix-TEAM (Sebestyén Zsolt, Tiszai Zoltán)
  17. GABÓ Team (Galla István, Bokor József)
  18. Csuka Csapat (Bajusz István, Iszák Antal)
  19. Akárkik (Pokrócz Jácint, Tóth Gábor)
  20. DreamFish Team (Hegedűs Csaba, Sólyom László)
  21. COLMIC I. (Varga József, Varga Viktor)
  22. COLMIC II. (Id. Varga József, Varga Roland)
  23. Snecizők (Barna Gergely, Tóth László)

← Vissza a horgászversenyek főoldalára

saskahorgaszto.hu