(30) 382-03-04 [nyitva tartás] (30) 565-93-03 info@saskahorgaszto.hu
← vissza a horgászversenyek oldalára

Versenykiírás és regisztráció

XVIII. 24 órás, páros horgászverseny

A verseny lezajlott. Az összefoglaló ide kattintva érhető el.

A Sáska horgásztó 2017-es 24 órás versenysorozatának első állomása június 17-18-án kerül megrendezésre, amely összességében a XVIII. 24 órás, páros, nyílt nevezéses horgászverseny a tavon.

Szeretettel várunk mindenkit, tisztelettel:
Simon János

Nevezett: 22 csapat
A maximális létszám: 25 csapat

Időpont

2017. június 17-18. (szombat reggeltől vasárnap reggelig) A verseny időtartama: 24 óra (szombaton 9.00 órától másnap 9.00-ig, gyülekező: szombaton 6.50-től 7.20-ig)

Díjazás

A verseny három szektorban zajlik, a három szektorelső csapat lesz a verseny összesített első három helyezettje, illetve díjazva lesznek még a szektorok második és harmadik helyezett csapatai, valamint a legnagyobb halat fogó versenyző, a következők szerint:

I. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 30 000,- Ft értékű Speciál-Mix vásárlási utalvány

II. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 25 000,- Ft értékű Speciál-Mix vásárlási utalvány

III. helyezett csapat

  • 1-1 kupa
  • a csapat díja egy 20 000,- Ft értékű Speciál-Mix vásárlási utalvány

Szektorok 2. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Szektorok 3. helyezett csapatainak tagjai

  • 1-1 kupa

Legnagyobb hal fogója

  • kupa
  • 5 000,- Ft értékű
    Speciál-Mix vásárlási utalvány

Szabályok

A 24 óra leforgása alatt minél nagyobb össztömegű halcsapat kifogása a cél, minden halat mérlegelünk.

  • Fejenként két bottal, botonként egy horoggal lehet horgászni, horgászmódszertől függetlenül (de pergetni tilos)
  • A csapattagok egymás mellett, egy horgászállásban horgásznak
  • Etetőanyag limit nincs, de tűző- és etetőszúnyog használata tilos
  • Etetni csak kézzel, etetőkosárral és (kézi)csúzlival szabad, valamint etetőkupakkal
  • A versenyen kötelező használni: horogszabadító, nagy méretű, apró szemű merítőháló, pontymatrac, sebfertőtlenítő, nagyméretű, merevített haltartó szák, amely legalább 3 m hosszú, vagy pontyzsák
  • A horgászat során TILOS HASZNÁLNI: fém haltartót, illetve minden olyan eszközt, ami nem méltó a halakkal való kíméletes bánásmódhoz

A versenyre nemtől és kortól függetlenül, mindenki nevezhet. (Gyermekek csak szülői felügyelettel vehetnek részt.)

A verseny menete

  • 2017. június 17., szombat, 6.50-7.20: gyülekező, regisztráció
  • 7.20: köszöntő, a szabályok ismertetése, horgászhelyek kisorsolása (dupla sorsolás, az első körben a számhúzás sorrendjét sorsoljuk, nevezési sorrendben)
  • 7.35-9.00: horgászhelyek elfoglalása, felkészülés a versenyre
  • 9.00-től vasárnap 9.00-ig: horgászverseny, folyamatos mérlegeléssel; közben vacsora (szombaton 17-18 óra között), illetve reggeli (vasárnap 6 és 7 óra között), a horgászat megszakítása nélkül
  • vasárnap, 10.00: eredményhirdetés, díjkiosztó, a verseny lezárása

Jelentkezés a horgászversenyre

A horgászversenyre a +36-30-382-0304-es telefonszámon, vagy az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet, egészen a verseny napjának reggeléig (eddig 22 csapat nevezett).

részt szeretnék venni a versenyen

A horgászverseny nevezési listája

  1. KV Team (Kerezsi László, Vincze Attila)
  2. Gold&B Team (Balogh Attila, Arany János)
  3. To-Por-Gók (Tóth Gábor, Porkoláb Viktor)
  4. Tofi team (Tóth Tamás, Tóth Gyula)
  5. "Nem húzza!" Team (Bogdán Sándor, Gacsályi Imre)
  6. Öregfiúk (Bogdán Sándor, Góz Tibor)
  7. Snecizők (Tóth László, Barna Gergely)
  8. PIGFISH-TEAM (Kiss Lajos, Székely Zoltán)
  9. Téhácézé Team (Tóth Zoltán, Feczkó Róbert)
  10. Csanádi Team (Csanádiné Galgóczi Erika, Csanádi Csaba)
  11. Szabi Zéé team (Szabo Szabolcs, Szerzo Zoltan)
  12. Carp Team (Tóth Imre, Harsányi Zsolt)
  13. RANER Team (Rantal Zsolt, Erdős Zoltán)
  14. Bíró & Tsa (Biró Imre, Kuchár Tamás)
  15. "Nagyon húzza!" Team (Pokrócz Jácint, Iszák Antal)
  16. Fülöp Team (Fülöp Zoltán, Fülöp László)
  17. Lehalászó Team (Bencze Csaba, Tiszavölgyi Tamás)
  18. Makkancs Team (Csarnainé Tóth Judit, Csarnai János)
  19. Petzo Team (tanta peter, toth zoltan)
  20. Csuka Team (Bajusz István, Palóci István)
  21. COLMIC Team (Nagy Krisztián, Péntek Zsolt)
  22. Salamon Team (Salamon Zsolt, MOLNAR SZEBI)

← Vissza a horgászversenyek főoldalára